سوالات متداول

کلینتون چه محصولاتی دارد؟

کلینتون طیف وسیعی از محصولات صنایع نساجی از جمله فشن ( مد ) و پوشاک و گروه محصولات خانگی نظیر انواع دستمال ها، روتختی، رومیزی و غیره را دارد، اما در حال حاضر تنها محصولات گروه دستمال های تخصصی در خاورمیانه نظیر امارات متحده عربی، ایران، عراق، آذربایجان، ترکمنستان، عمان و قطر وجود دارد.

مبدا برند کلینتون کجاست؟

ما یک شرکت بین المللی هستیم، اما دفتر مرکزی ما در نیویورک ایالات متحده آمریکاست .

چه محصولاتی در ایران موجود است؟

محصولات گروه دستمال های تخصصی ما، میکروفایبر، سوپر میکروفایبر، نانو هم اکنون در ایران تولید و توزیع می شود.

از کجا باید تهیه کنیم؟

برای تهیه محصولات ما می توانید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا یا فروشگاه های زنجیره سطح شهر مراجعه کنید همچنین می توانید با ما تماس بگیرید.

آیا نمایندگی فروش هم می دهید؟

بله اما بهتر است بصورت تلفنی با مرکز بازرگانی ما در دفتر منطقه ای ایران تماس بگیرید ( از طریق صفحه تماس با ما )

سوالات تخصصی در خصوص محصول

دستمال های میکروفایبر یا سوپر میکروفایبر چیست؟

به دسته ای از دستمال های تخصصی بدون پرزدهی بدون خط و خش، و حرفه ای گفته می شود که حداقل از ده درصد تا سی درصد از ماده موثر پلی آمید استفاده شده باشد، این دستمال ها بسیار گرانتر از دستمال های عادی هستند و اگر در بازار دستمال ارزان دیدید مطمئن باشید به جای پلی آمید از پلی استر استفاده شده است.

چطور دستمال میکروفایبر یا سوپر میکروفایبر را بشوریم؟

بهترین روش شستشو محصولات کلینتون شستشو با آب و اندکی مایع ظرفشویی است، اما می توانید این دستمال ها را در ماشین لباسشویی نیز بشورید اما به این نکته توجه کنید که هرگز نباید به آن نرم کننده یا سفید کننده اضافه کنید این دستمال ها در برابر نرم کننده و سفید کننده خاصیت خود را از دست می دهند.

همچنین در صورت اینکه بعد شستشو لطافت اولیه را نداشت کافیست دستمال را به تا و هر طرف را به طرف دیگری چند بار مالش دهید دستمال به لطافت اولیه باز خواهد گشت.

برای شستشوی شیشه باید چیکار کنم؟

برای سطوح حساس شیشه و خودرو بهتر است دستمال را آبکشی کنید سپس آب دستمال را بگیرید و سطوح براق را بدون نیاز به هیچ ماده ای نظیر شیشه شور و غیره تمیز کنید.

نتیجه شگفت انگیز خواهد بود.

آیا صفحه نمایش و خودرو هم می توان به راحتی تمیز کرد؟

دستمال های تخصصی صفحه نمایش ( ال سی دی ) برای نظافت انواع LCD مانیتور، تلویزین، صفحه نمایش عادی و صنعتی، لنز دوربین، انواع لنز ها حساس نظیر لنز لیزر بدون خط و خش و پرز در دسترس است کلینتون این دستمال را تولید میکند.

همچنین دستمال تخصصی خودرو جهت نظافت بدنه، و داخل خودرو بدون کوچکترین خط و خش بخصوص برای سطوح حساس نیز وجود دارد.

به طور کلی به علت وجود پلی آمید فعال و فرمول محرمانه کلینتون کلیه لکه ها و چربی ها از انواع سطوح براق و ال سی دی ها زدوده می شود.

جی اس ام دستمال های کلینتون چقدر است اصلا جی اس ام چیست ؟

GSM به گرم در متر مربع اشاره دارد و در واقع میزان پنبه در هر متر مربع است هر چه جی اس ام بالاتر باشد کیفیت، لطافت، میزان آبگیری دستمال بیشتر و بهتر است.

کلینتون طیف وسیعی از محصولات از 200 الی 1200 جی اس ام را تولید و عرضه می نماید.

سطح تعادلی اکثر محصولات ما 600 جی اس ام است.

از ما بپرسید